Wyprzedaż
Producent KHEO
Model Flyer
Kod towaru BMKH0311
Koła 9"
Sezon 2015
Dostępność W magazynie

899,00 PLN 1 269,00 PLN

Opis

Przedstawiamy najnowszy model mountainboarda od marki Kheo. Flyer jest lżejszym odpowiednikiem dobrze znanego modelu Bazik. Przeznaczona jest dla osób uwielbiających freestyle z latawcem oraz freeride w trudnym terenie.

Deck

Konstrukcja decka to połączenie najlepszej jakości 9 warstw sklejki klonu kanadyjskiego. Dzięki braku dodatkowych kompozytów uzyskano lekkość deski a także równowagę między sztywnością a elastycznością dla zachowania jak największego pop�a. Całość zdobi prosta i przyjemna dla oka grafika liścia klonu, z którego pobrano surowiec do produkcji. Długość decka to 94cm, natomiast całkowita wynosi 113cm. Kąt pod jakim są podniesione krawędzie deski to 20 stopni. Waga całkowita deski przy 8calowych kołach to zaledwie 6.7kg.

Traki

Osie jakie zamontowano w desce to traki typu channel. Są to jedne z najbardziej uniwersalnych osi dostępnych na rynku. Dzięki możliwości ustawienia sprężyn i elastomerów w 3 różnych pozycjach deskę można wyregulować pod swoją wagę wpływając na jej skrętność. Durometr elastomerów to 80A.

Opony

Ogumienie wyposażono w uniwersalny bieżnik sprawdzający się zarówno na nierównym i urozmaiconym terenie jak i na płaskiej polanie czy łące. Przyczepność jest wystarczająca by jeździć nawet na asfalcie.

Felgi i łożyska

Deska została wyposażona w lekkie 5-ramienne felgi. Wyprodukowane są z tworzywa sztucznego dla zapewnienia jak najdłuższego czasu użytkowania. Łożyska to standardowy Abec5 dający równowagę między szybkością a wytrzymałością w trudnym terenie.

Wiązania

W desce zastosowano wiązania rzepowe C2. Ich regulacja odbywa się bardzo szybko.

Zawartość paczki:

Deska Kheo Flyer

Wiązania

Zestaw podręcznych narzędzi