Promocja
Producent Peter Lynn
Model Escape 2015
Kod towaru VKPL3805A
Sezon 2015

Opcje produktu

Dostępność Wybierz opcje

od 1 999,00 PLN 3 399,00 PLN

Opis

Uwolnij się od swoich ograniczeń!

UWAGA ! Mega promocja na ostatnie rozmiary Peter Lynn Escape 2015 ! Około -40% !

Trzecia generacja Peter Lynn Escape to doskonał latawiec all-around freeride/freestyle. Te skrzydło nie ogaranicza zaawansowanych i pozwala na postęp początkującym.

Komfort i postęp :

W tej generacji Peter Lynn Escape dalej pozostał jednym z najbardziej przyjaznych w użytkowaniu latawców na rynku. Jest przewidywalny, stabilny i intuicyjny. Poprowadzisz go płynnie po niebie już na pierwszej sesji. Płynne przejście do wyższych poziomów  kitesurfingu, snowkitingu oraz ATB nastąpi w oka mgnieniu. 

Skrzydło przeznaczone jest dla osób początkujących oraz średnio zaawansowanych. Natomiast eksperci nie będą zawiedzeni z tego skrzydła i wycisną co tylko się da.

Firma  Peter Lynn  posiada ponad  40 letnie doświadczenie w projektowaniu  i wdrażaniu innowacji w latawcach wszelkiego typu. Możesz liczyć, że nowy  Escape  wywoła przyjemny dreszcz ekscytacji, zapewni Ci dużą dawkę adrenaliny i szczery uśmiech na Twojej twarzy. Nie musisz wierzyć nam na słowo, sprawdź to sam!

Doskonała wydajność, szeroki zakres wiatrowy

Escape 2015 zachował swój przyjazny charakter podczas użytkowania w najróżniejszych warunkach wiatrowych. Przy słabszych wiatrach skrzydło zachowuje się stabilnie, a jego obsługa dalej pozostaje płynna i prosta. Natomiast, gdy wiatr nabierze na sile,  Escape  pokaże swoją szybkość i zwrotność, cenną przy skokach. Gładki i wyczuwalny przyrost siły podczas zaciągania baru daje doskonałe wyczucie mocy, której potrzebujesz w danym momencie. Praktycznie nieograniczona wydajność zapewni Ci udane  sesje Freeride, Race, Wave czy też Freestyle.  Rzucaj sobie wyzwania i bądź zaskoczony jak Twoje umiejętności rosną.

Szybkie trymowanie

Błyskawiczne wyregulowanie latawca daje masę korzyści. Jeśli tylko poczujesz chęć oderwania się od wody,  dodaj latawcowi mocy poprzez trymer. Zaciągnij bar i zobacz oddalającą się od nóg taflę niebieskiej powierzchni. Jeśli masz ochotę odpocząć, zredukuj moc latawca do minimum.

Bezpieczeństwo i wygoda

Escape  zapewnia maksymalne bezpieczeństwo w każdych warunkach.  Masywny de-power  w połączeniu z właściwościami i nowymi systemami awaryjnymi baru  Navigator SL  sprawiają, że możesz być spokojny w razie nieprzewidzianych zdarzeń. Konstrukcja skrzydła ze specjalnie opracowanym kształtem profilu natarcia wraz ze zminimalizowaną uzdą, daje możliwość ponownego restartu w oka mgnieniu.

Nieważne czy jesteś osobą początkującą, czy też zaawansowaną – nie stracisz cennego czasu szarpiąc się ze skrzydłem. Wrócisz do zabawy już po chwili.

Różne możliwości konfiguracji

Peter Lynn Escape  wyposażony jest w szeroką gamę opcji konfiguracji. Możesz ustawić siły na barze według własnych preferencji. Dzięki załączonym w zestawie przedłużkom do każdej z linek (3m)  mamy możliwość oddziaływania na zakres wiatrowy oraz wydajność. Ustaw latawiec według własnych upodobań i oddaj się wodnemu szaleństwu!

Cechy

Średnie Aspekt Ratio oraz hybrydowy profil

Doskonale zbalansowane AR oraz profil Hybrid Open-C oferuje nam kompromis między łatwością kontroli a utrzymaniem stałej mocy oraz szybkością a stabilnością. Od dzisiaj na jednym latawcu możesz uprawiać wszystkie style jazdy i to na każdym typie sprzętu!

Jakość materiałów

Escape został stworzony z najwyższej jakości materiałów dostępnych na rynku. Materiał, który zastosowano to  Tein Technoforce T9600,  który jest silny i odporny na warunki atmosferyczne. Wzmocnienia wykonano z  odpornego  Polyant Dacron.

Bezpośrednio połączone tuby

Poszczególne segmenty pompowanego szkieletu konstrukcji są bezpośrednio połączone ze sobą. Dzięki specjalnie wzmacnianym szwom otrzymujemy ogromną protekcję przed rozerwaniem materiału.

Lekkie i trwałe wzmocnienia w tipach 

W tipach latawca zastosowano wstawki z  Dacron’u  dla zoptymalizowania wagi w stosunku do trwałości skrzydła. Dacron zapewnia długą żywotność. Dzięki tym zabiegom otrzymujemy małą masę skrzydła zachowując doskonałe reagowanie na nasze polecenia.

Ogromny zawór Onepump

W tej edycji Peter Lynn zaczął stosować potężny jednopunktowy system pompowania latawca - bardzo łatwy, szybki i efektywny.

Wzmocniona krawędź natarcia

Krawędź natarcia została specjalnie wzmocniona w miejscach, gdzie styka się z tubami poprzecznymi.. Ma to na celu ochronę tuby głównej, gdy będziemy szorować nią o zabójczy dla latawca piasek bądź inne przeszkody.

Przedłużki do linek

Aby dopasować latawiec do własnych upodobań zastosuj specjalne przedłużki linek (dostępne w wersji RTF). Aby powiększyć zakres wiatrowy latawca zamontuj linki. Jeśli chcesz by skrzydło było agresywne i żwawe pozostaw linki bez przedłużenia. 

Wersja RTF zawiera:

  • Latawiec 
  • Plecak na latawiec
  • Pompka
  • Instrukcja obsługi
  • Zestaw naprawczy
  • Kompletny Bar Navigator SL
  • Linki wykonane z wytrzymałej Dyneem’y 350/350kg
  • Przedłużki do linek

Wszystkie rozmiary latawca Peter Lynn Escape 2015  latają na identycznym barze - zostały tak zaprojektowane, żeby zarówno 5m jak i 13m dobrze zachowywały się przy jednej i tej samej długości drążka  (rozmiar S),  dzięki czemu kupując set latawców nie trzeba martwić się o to, czy bar będzie pasował.