Producent WOLKENSTÜRMER
Model Electra II
Kod towaru WS18032

Opcje produktu

Dostępność Wybierz opcje

od 1 299,00 PLN

Opis

Przedstawiamy najnowsze skrzydło Wolkenstürmer Elektra.  Druga generacja przyniosła odświeżenie i metamorfozę. Elektra w nowej odsłonie dostała dostojne kolory. Połączenie czarnego z białym robi wrażenie na niebie. Rozmiarówka uległa lekkiemu przesunięciu w górę. Rozmiary skrzydeł zaczynają się od 3.2m2 a kończą na 13m2. Konstruktorzy Wolkenstürmer są bardzo dumni ze swojej pracy. Przekonaj się sam co stworzyli!

Prędkość i moc

Skrzydło przeznaczone jest do jazdy na Buggy oraz ATB (jazda z mountainboardem). Dzięki specjalnie zaprojektowanemu profilowi natarcia otrzymujemy dużą moc pociągową z każdego metra kwadratowego. Ogromny potencjał latawca można zauważyć podczas pracy linkami hamulcowymi, delikatne ich zaciągnięcie daje odczuwalny przyrost mocy, przekłada się to na szybkość jazdy i możliwość wykonywania spektakularnych zwrotów. Latawiec dzięki rzadko spotykanemu wysokiemu AR bez większego wysiłku jest zdolny do wprawienia nas w naprawdę imponującą prędkość.

Płynność i stabilność

Konstruktorzy w nowej odsłonie postawili na stabilności i płynność. W latawcu wyeliminowano wahania stabilności podczas jazdy pod wiatr, które są częste w innych latawcach. Latawiec został stworzony by absorbować szkwały. Zminimalizowana uzda którą zastosowano w skrzydle, ma na celu zredukowanie zawirowań powietrza przy czaszy oraz poprawienie reakcji na nasze polecenia. Dzięki zaawansowanej technologii otrzymujemy bardzo przyjemną i co ważne bezstresową jazdę.

Prostota sterowania

Elektra została tak zaprojektowana by dała się prowadzić praktycznie dwiema linkami mocy. Jeśli do tego dołączymy umiejętne manipulowanie linkami hamulcowymi, otrzymamy doskonałą precyzję sterowania i niespotykaną przy tak wysokim AR zwrotność.

Wykonanie

Firma Wolkenstürmer znana jest z szycia latawców na najwyższym poziomie po przystępnej cenie. Może o tym świadczyć fakt, iż najlepiej sprzedającymi się latawcami treningowymi w Polsce jest seria Paraflex. Do produkcji użyte zostają tylko najlepsze materiały. Electra z pewnością zapewni Ci wiele sezonów u swego boku.

Electra 3.2

3.2m²/ dł. 380cm/ 22 komór

Aspect Ratio 4.8

Electra 4.0

4m²/ dł. 438cm/ 26 komór 

Aspect Ratio 4.8

Electra 5.0

5m²/ dł. 500cm/ 26 komór 

Aspect Ratio 5

Electra 6.3

6,3m²/ dł. 572cm/ 26 komór

Aspect Ratio 5.2

Electra 8.0

8m²/ dł. 657cm/ 32 komór 

Aspect Ratio 5.4

Electra 10.5

10.5m²/ dł. 768cm/ 32 komór

Aspect Ratio 5.6

Electra 13

13m²/ dł. 847cm/ 32 komór

Aspect Ratio 5.4

Latawiec sprzedawany jest jedynie w wersji KO (kite only)

Dlaczego? Firma Wolkenstürmer wychodzi z założenia, że nie ma potrzeby dokładania kosztów. Każdy rider ma swoje ulubione manetki i linki.