Producent HQ4
Model Delta
Kod towaru 106116
Wersja Dazzling Colors
Dostępność Do 7 dni

85,96 PLN 85,99 PLN

Opis

Piękne Delty są idealnym latawcem zarówno dla dzieci i dorosłych. Zachwycają płynnością lotu nawet najbardziej wymagające oko. Te latawce wyróżniają się przede wszystkim swoją niezwykłą stabilnością, którą zawdzięczają dużej rozpiętości skrzydeł. Dzięki niej również są przystosowane do lotów przy najsłabszych wiatrach.

Kolorowe, intensywne wzory zachwycają każdego, niezależnie od wieku. Są to latawce które idealnie nadają się jako prezent urodzinowy.

Wszystkie modele dostarczane są w zestawie z linką i uchwytem, w pokrowcu z zapięciem na rzep.

Charakterystyka:

  • Wysokość: 68 cm 
  • Szerokość: 134 cm 
  • Materiał: Ripstop poliester 
  • Konstrukcja : Włókno szklane o grubości 4 mm,
  • Linka : Z poliestru, wytrzymałość do 17 kg , o długości 60 m,
  • Zakres wiatrowy : 2-5 Bft. (6-38 km / h, 4-24mph), 
  • Zakres wiekowy : Od 5 roku życia.

Dostępne modele latawców :

 1. Delta Stern - to latawiec przedstawiający pięknie ułożone geometryczne figury, tworzące obraz przypominający połowę gwiazdy. 

 2. Delta " Dazzling Colors " - to latawiec z motywem kalejdoskopu. Przedstawia on wielobarwny wir, na czarnym tle. Podczas zakręcanego lotu daje to niespotykanie piękny efekt wirującej tęczy. 

 3. Delta Vortex - to latawiec przedstawiający wirującą tęczę. Piękna paleta barw rozświetli pochmurny dzień, lub idealnie skomponuje się z błękitem nieba.

 4. Delta Raven - to latawiec przedstawiający uroczego czarnego kruka. Zabawnie roztargnione piórka na czubku jego "głowy" piękne duże oczka z przyjaznym spojrzeniem, duży żółty dziób i malutkie nóżki wywołują uśmiech na twarzy każdego oglądającego.

Wszystkie 4 modele posiadają po jednym ogonie przy zakończeniach skrzydeł z obu stron.

Zabawa z latawcami jest idealnym sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu z rodziną lub przyjaciółmi.