Producent Cross Kites
Model Cross Kites Air
Kod towaru VMCK0412A

Opcje produktu

Dostępność Wybierz opcje

od 105,00 PLN 129,00 PLN

Opis

Szukasz najtańszego latawca treningowego, który nie jest zabawką? Świetnie trafiłeś, Cross kites AIR został skonstruowany po to by wprowadzić Cię w świat latawców nie pustosząc Twego portfela. Pomimo niskiej ceny AIR jest świetnie wykonany i bazuje na sprawdzonych technologiach. Dzięki Cross Kites otrzymasz sprawdzoną konstrukcję wykonaną z dobrych materiałów. Doświadczony producent z Holandii i od lat współpracuje z największymi markami min Peter Lynn.

Konstrukcja latawca jest otwarto komorowa, a sterowanie dwulinkowe. Prostota konstrukcji oraz intuicyjna uzda sprawiają, że jest to idealny wybór dla osoby która nigdy przedtem nie miała do czynienia z latawcami trakcyjnymi. 

Łatwe sterowanie

Skrzydło szybko reaguje natychmiastowo po zaciągnięciu uchwytu. Dzięki temu nauka podstawowych manewrów takich jak ósemki czy beczki, przychodzi z dużą. Spędzenie dłuższych chwil z tym skrzydłem sprawi, że szybkość reakcji pozwoli Ci sprostać, dużo trudniejszym konstrukcją.

Stabilność

Dużą zaletą konstrukcji jest wysoka stabilność w całym oknie wiatrowym. Skrzydło odpuszcza praktycznie każde podmuchy i zachowując swój profil. Zakres jego użytkowania biorąc pod uwagę jego niewielki rozmiar jest naprawdę imponujący.

Stała szybkość oraz moc

Małe rozmiary latawców są zawsze dość szybkie. Air zaskoczy cię oprócz dużej szybkości całkiem dużą mocą która jest przekazywana w sposób jednolity a nie szarpany. Dzięki czemu użytkowanie tego modelu jest prawdziwą przyjemnością. Moc jest jednostajnie przekazywana na obszarze całego okna wiatrowego.

Błyskawiczny restart

Latawiec można błyskawicznie restartować w przypadku upadku. Konstrukcja została zaprojektowana w taki sposób by jak najbardziej ułatwić ci ponowne wzbicie latawca w powietrze.

Szeroki wybór rozmiarów

AIR dostępny jest aż w pięciu różnych rozmiarach. W zależności od wagi i umiejętności możesz dobrać idealny rozmiar dla siebie. 

Wszystko zapakowane jest w estetyczny i mały pokrowiec, który możesz zabrać gdziekolwiek chcesz. 

Rozmiar, kolory latawca oraz długość / wytrzymałość linek:

  • 1.2m – w kolorze zielonym i tęczowym, 18m / 25kg
  • 1.5m – w kolorze niebieskim i tęczowym, 18m / 75kg
  • 1.8m – w kolorze czerwonym i tęczowym, 18m / 75kg
  • 2.1m - w kolorze zielonym i tęczowym, 18m / 100kg
  • 2.5m - w kolorze niebieskim i tęczowym, 18m / 150kg

Zestaw zawiera :

  •  Latawiec Cross Kites AIR
  •  Pokrowiec
  •  Dwie wytrzymałe linki
  •  Uchwyty na nadgarstki do sterowania latawcem
  •  Instrukcja

Film